Унікальна стельова люстра на 30 променів Ø 116 см на 3 режими

- Нет в наличии
- Код: M2708/30 BK
7 805 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пропонуємо Вашій увазі неймовірну серію стельових люстр, що вражають своїм унікальним дизайном. Їх відмінною рисою є чорна стельова основа, від якої, наче сонячні промені, відходять металеві трубки. На кінцях трубок розташовані матові акрилові розсіювачі довжиною 10 см з вбудованими світлодіодами на 3 світлових режими. Ці люстри є ідеальним рішенням для невисоких стель, оскільки їх висота є незначною. Серія представлена у таких варіантах: діаметр 100 см на 20 світлодіодів і потужністю 14 Вт (Арт: M 2708/20 BK) діаметр 100 см на 28 світлодіодів (які мають розміщення у вигляді сонячного спалаху) та потужністю 20 Вт (Арт: M 2706/28 BK) діаметр 116 см на 30 світлодіодів і потужністю 22 Вт (Арт: M 2708/30 BK) Незалежно від обраного розміру, люстри цієї серії створюють неповторну атмосферу в будь-якому приміщенні, додаючи йому стиль та елегантність. Їхній інноваційний дизайн та якісне освітлення роблять ці люстри ідеальним вибором для тих, хто цінує сучасні рішення в оформленні інтер'єру. Звертаємо увагу: ця модель люстри призначена для декоративного освітлення або як додаткове джерело світла. Вона створює стильний акцент в інтер’єрі та наповнює простір атмосферним сяйвом, але не є основним джерелом освітлення.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 8 |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Длина | 116 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | латунь |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Мощность, Вт | 22 w |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 20х8 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | M2708 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Ширина | 116 |
- Цена: 7 805 ₴







