Сучасна стельова люстра в хромі на 6 графітових плафонів

- В наличии
- Код: 2693/6 (new) CH+GR
2 915 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна стельова люстра з графітовими скляними круглими плафонами у металевому корпусі кольору хром. Завдяки якісному плафону світло неймовірно розсіюється та має приємний вигляд. Діаметр люстри - 80 см, а висота - 25 см. Ріжки люстри довжиною 25 см і 8 см. Ця модель люстри в хромованому корпусі представлена у 3-х кольорах плафона: білий, прозорий та графітовий.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 25 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 19х13х3 см |
| Серия | 2693 new |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Треугольник |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 2 915 ₴




