Підвіс у чорному корпусі з янтарним плафоном 16х16 см

- В наличии
- Код: 12333/1 BK+AM
945 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія стильних підвісних світильників у стилі Лофт стане чудовим доповненням для сучасних інтер’єрів. Оригінальний металевий каркас геометричної форми (16×16 см) гармонійно поєднується з внутрішнім скляним плафоном (15×10 см), створюючи стильний контраст між металом та склом. Модель представлена у декількох варіантах: Колір корпусу: чорний або білий, що дозволяє підібрати ідеальний варіант під будь-який інтер’єр. Колір плафона: янтарний або графітовий, що додає світильнику особливого характеру та створює м’яке затишне освітлення. Висота світильника регулюється від 30 до 105 см, що дозволяє налаштовувати його під різні висоти приміщень. Завдяки цоколю E27 ви можете обрати лампу з потрібною потужністю та температурою світла. Ідеальне рішення для кафе, ресторанів, віталень, кухонь, коридорів та спалень у сучасному стилі. Актуальні кольори, унікальна геометрія та фурнітура кольору сатин створюють виразний акцент, додаючи простору стиль та атмосферу затишку.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 16 |
| Длина | 16 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Янтарний |
| Цвет фурнитуры | Сатин |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 105 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Стекло |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | 12333 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 16 |
- Цена: 945 ₴





