Чорне світлодіодне бра 32х15х9 см

- В наличии
- Код: B325-320 BK
1 985 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Це стильне світлодіодне бра — унікальний елемент сучасного інтер’єру, що поєднує естетику та функціональність. Його виразний дизайн підкреслюється рельєфною металевою пластиною овальної форми з ефектом "м’ятого металу". Вузька матова верхня частина надає світильнику глибини та виразності, а вбудована світлодіодна панель випромінює м’яке нейтральне світло (3 Вт), створюючи атмосферу затишку та гармонії. Світильник має ергономічні розміри: — відступ від стіни: 9 см — довжина: 32 см — ширина: 15 см Завдяки універсальному дизайну, бра чудово впишеться у сучасні стилі інтер’єру: лофт, мінімалізм, індастріал, модерн та хай-тек. Воно стане ідеальним акцентом у вітальні, спальні, коридорі або стильному ресторані чи готелі.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Длина | 32 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность, Вт | 3 |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір стельової основи | 15,5х6х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 15 |
- Цена: 1 985 ₴






