Люстра-композиція з 5 птахів

- Нет в наличии
- Код: AS145/5
14 235 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця унікальна серія світильників натхненна органічними та природними формами, що беруть свій візуальний облік із давньої китайської культури складання паперових журавликів орігамі. Поєднання мистецтва та сучасних технологій створює світильники, які виглядають як справжні витвори дизайну. Світильники мають витончений золотий металевий корпус, що додає інтер'єру елегантності та легкості. Головним акцентом є біла акрилова фігура птаха, яка випромінює м’яке нейтральне світло завдяки вбудованим світлодіодам. Це створює атмосферу затишку та передає таємничу красу природи. Серія представлена у кількох варіантах: бра, підвісний світильник, а також люстри на 4 або 5 птахів. Таке різноманіття дозволяє створити стильну композицію та підібрати ідеальне освітлення для будь-якого простору. Ці світильники ідеально доповнять сучасний, скандинавський або мінімалістичний інтер'єр, додаючи йому легкості, витонченості та художньої виразності.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 110 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 146 см |
| Материал корпуса | Акрил |
| Минимальная высота | 86 см |
| Мощность, Вт | 26 w |
| Розмір монтажної планки | 38 см |
| Розмір стельової основи | 48х6х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | AS 145 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
- Цена: 14 235 ₴









