Чорна кільцева люстра з гнучкою LED стрічкою Ø100 см (кільце 80 см)

- В наличии
- Код: JU22N-800 BK
10 105 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Конструкція люстри складається з металевого кільця, яке обвиває світлодіодна кругла гнучка LED стрічка, що має нейтральне денне світло 4000К. Дана модель люстри представлена у 2-х діаметрах: 60 см кільце, загальний діаметр - 95 см, потужність - 66 Вт 80 см кільце загальний діаметр - 100 см, потужність - 85 Вт Є можливість регулювати загальну висоту люстри від 30 до 150 см. Серія люстр з неоновим обвитком представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та 2-х варіантах корпусу: кругла кільцева підвісна люстра (діаметр кільця: 60 та 80 см) видовжена люстра (довжина 120 та 150 см) Ці люстри мають сучасний та креативний дизайн з плавними лініями, що нагадують абстрактні форми, ідеально підходять для інтер’єрів у стилі мінімалізм або модерн. Їх можна використовувати у вітальні, просторих кухнях або офісах, щоб додати простору елегантності та витонченого освітлення.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 100 |
| Диаметр кольца | 80 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 85 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | JU 22 BK |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100 |
- Цена: 10 105 ₴






