Кільцева люстра з 24 білими плафонами та листочками Ø 80 см

- В наличии
- Код: MJ218-800 AB
12 145 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова серія люстр, що поєднує елегантність сучасного дизайну з класичними нотками, додаючи інтер’єру вишуканості. Люстри доступні у двох розмірах: Діаметр 60 см: 12 плафонів, кільце 40 см, висота кільця з плафонами 25 см. Діаметр 80 см: 24 плафони, кільце 55 см, висота кільця з плафонами 25 см. Основний акцент – білі скляні плафони діаметром 10 см, розташовані навколо металевого кільця з латуні. Всі плафони мають цоколь G9, що забезпечує легку заміну ламп і вибір джерел світла. Корпус люстри оздоблений металевими листочками, що додає декоративних акцентів. Висота люстри регулюється, що робить її універсальною для приміщень з різною висотою стелі. Ця серія люстр чудово підходить для різних типів інтер’єрів. Їх можна використовувати як у вітальні або спальні, так і в обідніх залах чи холах. Люстри ефектно виглядають як окремо, так і в поєднанні з іншими світильниками в одному приміщенні, надаючи йому завершеного та гармонійного вигляду.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Диаметр кольца | 55 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 24 |
| Максимальная высота | 130 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Серия | MJ 218 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 12 145 ₴





