Повітряний світильник Ø30 см із латунною основою

- Нет в наличии
- Код: AA397-300 AB+CL
3 565 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Легка та повітряна серія підвісних світильників Bubble з прозорого скла та елегантним латунним корпусом ідеально підкреслить красу вашого інтер’єру. Завдяки мінімалістичному дизайну, ці світильники не перевантажують простір, додаючи лише витонченості й гармонії у найкращих традиціях стилю. Серія Bubble представлена у двох варіантах форм: Круглий одинарний плафон — доступний у двох розмірах: діаметром 20 та 30 см, чудово підійде для невеликих приміщень або як акцент у комбінації з іншими світильниками. Молекулярна форма — центральний великий плафон із чотирма меншими декоративними кулями навколо. Доступні два діаметри центрального плафона: 20 та 30 см. Такий варіант виглядає особливо ефектно і стане стильним елементом у просторих кімнатах. Світильники Bubble прекрасно комбінуються між собою, дозволяючи створювати унікальні композиції та додавати простору динамічності й візуальної глибини. Світлодіодний елемент під латунною фурнітурою (7х4 см) потужністю 7,5 Вт забезпечує нейтральне освітлення — ідеальне для створення затишної атмосфери. Ці світильники стануть чудовим вибором для віталень, спалень, кухонь чи холів, де важливо зберегти легкість і світлість простору. Вони також ідеальні для ресторанних інтер’єрів та комерційних приміщень, де їхня витонченість і прозорість створять стильну та привабливу атмосферу для відвідувачів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 150 см |
| Минимальная высота | 50 см |
| Мощность, Вт | 7,5 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 30 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | AA 397 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Шар |
| Ширина | 30 |
- Цена: 3 565 ₴








