Кругла срібна люстра ATHELIA із перламутровими пластинами Ø 60 см

- В наличии
- Код: 1537-600 CH
9 545 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерська підвісна кругла люстра ATHELIA - це втілення елегантності та сучасності у невагомому корпусі. Особливістю дизайну даної моделі є перламутрові пластини діаметром 5 см. Завдяки своїй формі та перламутровим пластинам вона привертає увагу і створює атмосферу розкоші. Корпус люстри виготовлений з металу кольору хром. Ця модель люстри доступна у 3-х діаметрах: 45, 60 та 80 см. Завдяки мінімальній висоті 40 см та максимальній - 180 см, вона ідеально підлаштовується під висоту будь-якого інтер'єру. Серія люстр ATHELIA представлена у 2-х кольорах корпусу: хром та золота та у 4-х розмірах: три круглі з діаметрами 45 см, 60 см та 80 см і видовжена - 80х30 см. Також цю серію люстр чудово доповнюють підвіси діаметром 30 см, бра - 27х18 см та настільні лампи - 37х27 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Серия | 1537 CH |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 9 545 ₴





