Неймовірна кришталева підвісна люстра Ø 80 см

- В наличии
- Код: MD9105R-800 CH
11 695 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія підвісних кришталевих люстр у витонченому металевому корпусі (кольору хром або латунь) втілює розкіш і сучасний стиль, що стане ідеальним акцентом у будь-якому інтер’єрі. Дизайн люстр базується на підвісному кільці, оздобленому блискучим кришталевим камінням. У кільці інтегровані вбудовані світлодіоди з нейтральною температурою світла, які дарують м’яке комфортне освітлення, ефектно заломлюючись і граючи блиском у кришталевих елементах, створюючи вишукану гру світла в інтер’єрі. Модель представлена у розмірах: Одноярусна: Ø 43 см, 60 см та 80 см Двоярусна: Ø 60+40 см та 80+60 см Висота та положення кілець регулюється, забезпечуючи універсальність у використанні для різних просторів і висот стель. Ця серія люстр стане чудовим вибором для віталень, їдалень чи спалень, додаючи вашому інтер’єру нотки елегантності, світла та витонченості.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Мощность, Вт | 93 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | MD 9105R |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80 |
- Цена: 11 695 ₴




