Легкий та невагомий білий світильник Ø 40 см

- Нет в наличии
- Код: MD7081-400
2 745 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цей світильник вражає своїм мінімалістичним, але водночас витонченим дизайном. Круглий плафон з органічного пластику нагадує легку хвилю чи скручену спіраль, створюючи відчуття руху та легкості. Біла поверхня плафона гармонійно розсіює світло, роблячи його м'яким і затишним. Металева основа у білому кольорі додає світильнику цілісності та стилю, а можливість регулювання висоти від 45 до 170 см забезпечує універсальність у використанні. Завдяки стандартному цоколю Е27, світильник дозволяє вибирати різноманітні типи ламп, що відповідають вашим потребам. Ідеально підходить для створення акцентного освітлення в сучасних інтер'єрах, таких як вітальня, спальня чи навіть затишна кав’ярня. Він стане витонченим доповненням до будь-якого інтер'єру, додаючи нотку сучасної елегантності.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Органічний пластик |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 |
- Цена: 2 745 ₴








