Настінне поворотне бра у чорному корпусі із латунною фурнітурою

- Нет в наличии
- Код: WB36/300
2 025 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінне бра MARK виконане у стильному чорному металевому корпусі з акцентною латунною фурнітурою, що робить його вишуканим і універсальним. Довжина корпусу становить 29 см, а відступ від стіни — 10 см, що дозволяє компактно інтегрувати світильник у різні інтер’єри. Головною особливістю цієї моделі є рухомий механізм, який дає змогу змінювати положення бра. Ви можете налаштувати його у вертикальному, горизонтальному напрямку або під будь-яким кутом, що дозволяє створювати різні сценарії освітлення залежно від потреб. Бра оснащене вбудованими світлодіодами потужністю 8 Вт і підтримує три режими освітлення, що забезпечує комфортне та функціональне освітлення для будь-якого приміщення.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Длина | 29 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | латунь |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х3,5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | W 086 led |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 4 |
- Цена: 2 025 ₴










