Видовжена люстра із 4-ма плафонами та неоном довжиною 180 см

-10%
- В наличии
- Код: Y906-1800 BK
11 445 ₴
10 300,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна видовжена люстра у чорному металевому корпусі — це стильне рішення для освітлення великих приміщень. Її унікальний дизайн поєднує строгі геометричні форми з плавністю світлодіодної неонової стрічки. Від чорної металевої стельової основи опускаються дві вертикальні трубки, які мають вигини в нижній частині, переходячи в горизонтальні лінії. До них кріпляться 4 білі плафони (цоколь G9) та світлодіодна неонова трубка (потужність 60 Вт - нейтральне світло), що обвиває весь корпус, створюючи хвилеподібний візуальний ефект. Люстра має загальну висоту 90 см, при цьому сам корпус становить 70 см. Довжина конструкції - 160 см, а з неоном - 180 см. Під час складання люстри можна обрати один із двох варіантів конфігурації: коротший або довший, як показано на фото. Кріплення цієї моделі люстри виконується у трьох точках, відстань між якими складає 90 і 45 см. Ця модель ідеально підходить для просторих інтер'єрів із сучасним дизайном, надаючи приміщенню елегантності та функціональності.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 90 |
| Відстань між точками кріплення | 45 см |
| Длина | 180 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 4 |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | неон |
| Мощность, Вт | 60 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка + 2 троси |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 10 300,50 ₴







