Сучасне лінійне бра в латунному корпусі 100 см

- В наличии
- Код: WB26/1000 AB
2 455 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасні лінійні бра — це не лише функціональне джерело світла, але й стильний елемент декору, який гармонійно доповнить будь-який інтер’єр. Модель представлена у двох кольорах корпусу: латунь і чорний, а також у п’яти варіантах довжини: 60, 80, 100, 120 і 150 см із потужністю відповідно 7 Вт, 9 Вт, 12 Вт, 14 Вт і 18 Вт. Світильник оснащений вбудованими світлодіодами з нейтральною температурою світла 4000К, яке забезпечує комфортне й рівномірне освітлення. Це світло створює затишну атмосферу, не втомлює очі та сприяє природному сприйняттю кольорів. Однією з переваг цієї моделі є можливість фіксації бра під певним кутом, що дозволяє налаштовувати напрямок освітлення відповідно до ваших потреб. А також особливістю серії є можливість поєднувати бра різних розмірів, створюючи унікальні світлові композиції. Завдяки цьому, ви можете втілювати сміливі дизайнерські рішення, підкреслюючи стиль приміщення та додаючи йому характеру. Ці бра ідеально підходять для оформлення сучасних інтер’єрів, таких як вітальні, спальні, коридори або робочі простори.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 12 |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір стельової основи | 13х6х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WB 26 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 6 |
- Цена: 2 455 ₴






