Підвісна овальна люстра із кришталем у латунному корпусі 80х30 см

- В наличии
- Код: MJ210-L800 AB
16 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна люстра у латунному корпусі має унікальний дизайн із декоративним кришталевим камінням двох кольорів прозорий та графіт. Вони кріпляться до металевого кільця, створюючи привабливу і сучасну естетику дизайну. Люстра оснащена вбудованими світлодіодами, що мають три режими освітлення. Висоту світильника можна регулювати від 35 до 90 см, залежно від потреби приміщення. Дана модель доступна в круглому кільцевому корпусі (в двох діаметрах: 60 см (потужність 86 Вт, зокрема 43 Вт у теплому та холодному режимі) і 80 см) та у видовженому овальному корпусі ( довжиною 80х30 та 100х30 см). Ця люстра ідеально підходить для віталень, їдалень або сучасних офісних приміщень, додаючи їм стиль та функціональність.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Форма | Овал |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 25 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Колір кришталю | Графіт |
| Максимальная высота | 90 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Мощность, Вт | 47 w |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 23х10х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MJ 210 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 30 |
- Цена: 16 295 ₴







