Видовжена чорна люстра із світлодіодними латунними кільцями 120 см

-25%
- В наличии
- Код: NO5-1200
5 855 ₴
4 391,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія видовжених люстр у чорному металевому корпусі з латунною фурнітурою та білими плафонами ідеально поєднує елегантність і сучасний стиль. Моделі представлені у двох розмірах: Довжина 120 см — з одним білим плафоном. Довжина 140 см — з двома білими плафонами. Дизайн виконаний у мінімалістичному стилі: на видовженій металевій основі закріплені чорні металеві круги, латунні кільця з вбудованими світлодіодами (нейтральне світло) та білий плафон (або два плафони, залежно від моделі). Висота регулюється за допомогою двох металевих трубок по 30 см, що дозволяє встановлювати люстру на висоті від 50 до 80 см, забезпечуючи адаптацію до будь-якого інтер’єру. Ця серія стане вишуканим доповненням до вашого простору, створюючи стильну та затишну атмосферу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 140 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 80 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Мощность, Вт | 50 |
| Розмір монтажної планки | 28 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 70х7х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | NO 5 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 4 391,25 ₴








