Люстра чорна з графітовими пластинами Ø 80 см

- В наличии
- Код: MJ160-800 BK
27 165 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розкішна серія люстр-реплік BLACK KAGE — це витончене поєднання сучасного стилю та елегантності. Чорний металевий корпус гармонійно доповнюється вертикальними графітовими скляними пластинами (розмір 20х2,5 см), які створюють незабутній ефект гри світла. Серія представлена у трьох варіантах: Кругла модель діаметром 60 см із можливістю розміщення 8 ламп. Кругла модель діаметром 80 см із можливістю розміщення 12 ламп. Видовжена овальна модель довжиною 120 см, яка вміщує 12 ламп. Люстри оснащені цоколем E14, а висота регулюється в діапазоні від 60 до 120 см, що дозволяє адаптувати їх під різні приміщення та висоти стель. Ця серія стане ідеальним вибором для просторих сучасних інтер'єрів, додаючи атмосферу вишуканості та затишку.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Диаметр кольца | 80 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір кришталю | Графіт |
| Количество ламп | 12 |
| Максимальная высота | 110 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 12х3,5 см |
| Серия | MJ 160 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 27 165 ₴




