Кільцева люстра з 9 білими плафонами Ø 85 см

- В наличии
- Код: MJ295/9 BK+WT
7 315 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Представляємо нову серію люстр, яка вирізняється сучасним дизайном із чіткими геометричними лініями та мінімалістичними акцентами. Основу люстри становить металеве кільце в графітовому кольорі, що надає виробу елегантного вигляду та робить його стильним доповненням для сучасних інтер’єрів. На кільці почергово розміщені білі скляні плафони діаметром 12 см та металеві декоративні кульки, що створює гармонійну композицію та підкреслює простоту і витонченість форми. Люстри представлені у 4-х варіантах розмірів: Перший варіант має діаметр 85 см з кільцем 60 см, на якому розташовані 9 плафонів. Другий варіант має діаметр 100 см з 12 плафонами, що робить його оптимальним вибором для просторіших приміщень. Третій видовжений варіант довжиною 90 см, на якому розташовані 6 плафонів. Четвертий видовжений варіант довжиною 115 см, на якому розташовані 9 плафонів. Завдяки цоколю G9, люстра підтримує сучасні лампи, забезпечуючи комфортне та ефективне освітлення. Ця серія люстр ідеально підійде для віталень, їдалень, спалень або офісних приміщень, додаючи інтер’єру легкості та сучасного стилю.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Диаметр кольца | 60 см |
| Цвет корпуса | Графіт |
| Количество ламп | 9 |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Серия | MJ 295 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 7 315 ₴






