Витончена модель настінного світильника

- В наличии
- Код: WJ881/2 S AB
2 265 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель доступна 2 двох кольорах корпусу: чорний та латунь.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Длина | 55 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 16х10х2 см |
| Серия | J 881 AB |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Ширина | 22 |
- Цена: 2 265 ₴







