Чорна кільцева люстра з графітовими пластинами Ø 80 см

- В наличии
- Код: MJ233-800 BK
11 465 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайн цієї люстри вражає своєю вишуканістю та стильністю. Підвісне кільце виготовлене з металу чорного кольору, а його зовнішня сторона прикрашена графітовими скляними рельєфними пластинами двох розмірів (вищі та нижчі), які додають об’ємності та сучасної естетики. Всередині кільця вгорі та внизу розташовані вбудовані світлодіоди з трьома режимами освітлення: тепле, нейтральне та холодне світло. Модель доступна у двох розмірах: Діаметр 60 см із потужністю 50 Вт. Діаметр 80 см із потужністю 67 Вт. Завдяки регульованій висоті підвішування від 25 до 105 см, ця люстра гармонійно впишеться в приміщення з різною висотою стель. Ця модель стане ідеальним вибором для просторих сучасних інтер’єрів, таких як вітальні, їдальні чи спальні. Її сучасний дизайн і м’яке розсіяне світло створюють затишну атмосферу, доповнюючи стильний декор.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 10 |
| Длина | 80 |
| Диаметр кольца | 80 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 105 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 67 w |
| Розмір монтажної планки | 12,4 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MJ 231 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 80 |
- Цена: 11 465 ₴






