Білосніжна стельова люстра на 4 плафони Ø 47 см

- В наличии
- Код: 51795/4 CH+WT+WT
2 115 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Білосніжна стельова люстра з напівпрозорими матовими плафонами — вдале поєднання м'якого світла, елегантного дизайну та функціональності. Її білий металевий корпус з хромованою фурнітурою виглядає стильно та легко, тому гармонійно доповнює як сучасні, так і класичні інтер'єри. Плафони з матового скла делікатно розсіюють світло, створюючи затишну атмосферу в кімнаті. Завдяки лаконічній формі та нейтральній палітрі, люстра ідеально пасує до спальні, вітальні, дитячої чи кабінету. Модель доступна у трьох комплектаціях: на 4 плафони, діаметр — 47 см; на 6 плафонів, діаметр — 58 см; на 8 плафонів, діаметр — 70 см. Ця серія люстр — ідеальне рішення для тих, хто шукає практичне, універсальне та естетичне джерело світла для повсякденного використання.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 15 |
| Длина | 47 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет плафона | Матовий |
| Цвет фурнитуры | Хром |
| Количество ламп | 4 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Серия | 51795 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 47 |
- Цена: 2 115 ₴




