Підвіс зі скляним плафоном з градієнтом рожевого Ø 30 см

- В наличии
- Код: AA321-300 PK
3 205 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цей підвісний світильник — це поєднання мінімалізму, елегантності та сучасного стилю. Корпус світильника виконаний із металу кольору латунь, що додає тепла й витонченості будь-якому інтер’єру. Модель представлена у двох розмірах плафона: 20 см і 30 см, а також у двох кольорах скляного плафона — градієнт рожевого та градієнт голубого, які створюють м’які та гармонійні акценти в освітленні. Для цього світильника можна підібрати декоративну лампочку, що підходить для цоколя E27, додаючи індивідуальності дизайну. Максимальна висота світильника становить 315-325 см, що дозволяє використовувати його як у приміщеннях із високими стелями, так і на різних рівнях освітлення. Ці світильники можна комбінувати між собою, створюючи стильні композиції, або використовувати як одиночні акценти для зонального освітлення. Ідеально підходять для кухні, їдальні, вітальні чи кафе, додаючи інтер’єру сучасності та легкості.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Розовый |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 325 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 30 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Серия | AA 321 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30 |
- Цена: 3 205 ₴







