Бра на 1 подвійний плафон в чорному корпусі

- В наличии
- Код: B6634/1 BK+CH
495 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник у чорному металевому корпусі, оснащений одним подвійним плафоном, діаметром 15 см. Подвійний плафон додає об'єму та глибини, зберігаючи при цьому елегантну простоту. Висота корпусу бра 22 см, а відступ від стіни 29 см. Цоколь Е27. Елегантними акцентами на цій моделі є хромовані деталі фурнітури. Ця серія люстр представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та білий) і у 4-х комплектаціях: на 1, 2, 3 та 5 плафонів та бра. Вони чудово підійдуть для сучасних інтер'єрів та стануть гармонійним доповненням для віталень, спалень або кухонь, додаючи їм елегантності та сучасного шарму.
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 22 |
| Відступ від стіни | 29 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Прозорий з матовим |
| Цвет фурнитуры | Хром |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 11,5х1,5 см |
| Серия | 6634 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 15 |
- Цена: 495 ₴




