Світильник на 1 подвійний плафон в чорному корпусі

- В наличии
- Код: 6634/1 BK
595 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник у чорному металевому корпусі, оснащений одним подвійним плафоном, діаметром 15 см. Подвійний плафон додає об'єму та глибини, зберігаючи при цьому елегантну простоту. Висота корпусу світильника 31 см, ширина 15 см. Цоколь Е27. Ця серія люстр представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та білий) і у 4-х комплектаціях: на 1, 2, 3 та 5 плафонів та бра. Вони чудово підійдуть для сучасних інтер'єрів та стануть гармонійним доповненням для віталень, спалень або кухонь, додаючи їм елегантності та сучасного шарму.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 31 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Прозорий з матовим |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | 6634 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 595 ₴



