Бра з дзеркальним покриттям та імітацією місяця на 3 світлових режими

- В наличии
- Код: W136-400
2 825 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра з дзеркальним покриттям та імітацією місяця — унікальний світильник, що привнесе нотку сучасного мистецтва у ваш інтер'єр. Він має металевий корпус із дзеркальним покриттям, що відбиває світло та додає простору глибини. Бічна оправа з фактурним напиленням, яке імітує поверхню місяця, створює незвичайний візуальний ефект, який привертає увагу і додає атмосферності приміщенню. Діаметр бра становить 39 см, що робить його ідеальним для використання як основного акценту на стіні. Світильник оснащений вбудованими світлодіодами, що випромінюють 3 режими освітлення (тепле, нейтральне та холодне світло) потужністю 14 Вт, яке забезпечує комфортне освітлення без перевантаження очей. Це бра стане чудовим доповненням до інтер'єрів у стилі мінімалізм, лофт або модерн. Завдяки своєму оригінальному дизайну, бра підходить для використання у вітальні, спальній кімнаті або коридорі.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 5 см |
| Длина | 39 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность, Вт | 14 w |
| Розмір монтажної планки | 33 см |
| Розмір стельової основи | 33,5х2 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | W 136 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 39 |
- Цена: 2 825 ₴








