Чорна лінійна LED люстра з 2-а лініями 110 см (2 по 75 см)

- Нет в наличии
- Код: H28L-2-1200 BK
4 985 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чорна лінійна LED-люстра з двома паралельними лініями у скандинавському стилі — стильний і сучасний вибір для освітлення простору. Її мінімалістичний дизайн чудово вписується в інтер’єри у стилях скандинавського мінімалізму, модерну чи хай-тек, додаючи приміщенню витонченості. Люстра доступна у двох розмірах корпусу: 90 см (кожна лінія по 65 см) із потужністю 20 Вт. 110 см (кожна лінія по 75 см) із потужністю 23 Вт. Світильник оснащений вбудованими LED-елементами з трьома режимами освітлення: тепле, нейтральне та холодне світло. Це дозволяє легко налаштовувати освітлення під настрій або потреби приміщення. Чорний металевий корпус із чіткими геометричними лініями додає люстрі елегантності, а її продумана конструкція забезпечує рівномірне освітлення. Вона стане ідеальним акцентом для освітлення обідньої зони, кухні, робочого кабінету чи вітальні, надаючи приміщенню затишку та сучасного характеру.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відстань між точками кріплення | 60-45-60 см |
| Длина | 110 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Мощность, Вт | 23 w |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір стельової основи | 40х6х2 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | H 28L |
| Тип крепежа | Монтажна планка + 2 троси |
- Цена: 4 985 ₴






