Латунне видовжене хвилеподібне бра 80 см 4000K

- В наличии
- Код: WB31/800 AB
2 255 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасні лінійні бра, які не лише виконують функцію освітлення, але і є стильним елементом інтер’єру. Металева конструкція бра складається із круглої стінової основи та довгої вигнутої планки у хвилеподібній формі. Бра оснащені вбудованими світлодіодами, які розташовані під розсіювачем вздовж всієї довжини (основи та планки) і випромінюють нейтральне світло з температурою 4000К. Модель доступна у 2-х варіантах кольору корпусу: чорний та латунь, а також у 3-х розмірах: 60 см, 80 см та 100 см. Основна перевага цих бра полягає в можливості встановлення під потрібним кутом – горизонтально або вертикально.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 22 w |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір стельової основи | 8х2,5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WB 31 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 12 |
- Цена: 2 255 ₴





