Люстра із чорним кільцем та обплетеним неоном Ø 60 см

-10%
- В наличии
- Код: JU25-600 BK Textile
7 505 ₴
6 754,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія підвісних кільцевих люстр із обплетеним неоном поєднує стильний сучасний дизайн та функціональність. Ці люстри виконані з металевим корпусом чорного кольору, який гармонійно поєднується з витонченим неоновим обплетенням. Моделі доступні у декількох варіантах: люстри з одним кільцем діаметром 60 см (потужність 43 Вт) та 80 см (потужність 57 Вт) двоярусна модель із кільцями діаметром 80 см і 60 см (загальна потужність 100 Вт) Завдяки вбудованим світлодіодам із нейтральною температурою світла ці люстри створюють комфортне й рівномірне освітлення, яке підходить для будь-якого простору. Висота люстр легко регулюється, що дозволяє адаптувати їх до різних приміщень і висот стель. Ця серія стане ідеальним вибором для сучасних інтер'єрів, додаючи їм стильності, яскравості та витонченості.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Диаметр кольца | 60 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | неон |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 43 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Серия | JU 25 BK |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60 |
- Цена: 6 754,50 ₴







