Люстра із двома чорними кільцями та обплетеним неоном Ø 80+60 см

-20%
- В наличии
- Код: JU25-600+800 BK Textile
18 165 ₴
14 532 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія підвісних кільцевих люстр із обплетеним неоном поєднує стильний сучасний дизайн та функціональність. Ці люстри виконані з металевим корпусом чорного кольору, який гармонійно поєднується з витонченим неоновим обплетенням. Моделі доступні у декількох варіантах: люстри з одним кільцем діаметром 60 см (потужність 43 Вт) та 80 см (потужність 57 Вт) двоярусна модель із кільцями діаметром 80 см і 60 см (загальна потужність 100 Вт) Завдяки вбудованим світлодіодам із нейтральною температурою світла ці люстри створюють комфортне й рівномірне освітлення, яке підходить для будь-якого простору. Висота люстр легко регулюється, що дозволяє адаптувати їх до різних приміщень і висот стель. Ця серія стане ідеальним вибором для сучасних інтер'єрів, додаючи їм стильності, яскравості та витонченості.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Диаметр кольца | 80+60 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | неон |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 100 w |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Серия | JU 25 BK |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80 |
- Цена: 14 532 ₴








