Латунна люстра на 4 білих плафони Ø 60 см

-20%
- В наличии
- Код: SGJ6/4 AB+WT
5 155 ₴
4 124 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія плафонних люстр — це сучасний дизайн із витонченими деталями, що гармонійно доповнить будь-який інтер'єр. Моделі виконані у двох кольорах корпусу: елегантна латунь та сучасний чорний, які можна обрати залежно від стилю вашого приміщення. Люстри оснащені круглими білими плафонами діаметром 15 см, які забезпечують м’яке та рівномірне освітлення. Доступні комплектації: На 4 плафони з діаметром конструкції 60 см. На 7 плафонів з діаметром конструкції 75 см. Моделі оснащені цоколем G9, що дозволяє використовувати компактні сучасні лампи. Висота люстр коригується за допомогою трубок, які можна обрати з довжиною 47 см або 77 см, що забезпечує адаптацію до різних приміщень. Ця серія стане чудовим акцентом у вітальні, їдальні чи спальні, додаючи простору сучасності та витонченості.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 77 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 47 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Серия | SGJ 6 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 4 124 ₴





