Люстра із підвісним латунним кільцем Ø 50 см

-25%
- В наличии
- Код: MJ239-500 AB
11 505 ₴
8 628,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вишукане поєднання естетики та сучасного стилю, ця люстра стане яскравим акцентом будь-якого інтер’єру. Її металевий корпус кольору латуні додає елегантності. Підвісна частина у формі кільця з чіткими прямими гранями вражає своєю інноваційністю. Конструкція кільця, висотою 3 см, виконана у стилі, що імітує шестерні, та доповнена розсіювачем із середини, за яким розміщені вбудовані світлодіоди, що забезпечують три режими освітлення (тепле, нейтральне, холодне). Модель доступна у двох розмірах: Діаметр 50 см із потужністю 12 Вт. Діаметр 60 см із потужністю 15 Вт. Завдяки регульованій висоті підвішування, яка змінюється від 15 до 110 см, ця модель легко адаптується до приміщень з різними висотами стель. Люстра ідеально підходить для просторих інтер’єрів у сучасному стилі, таких як вітальні, їдальні чи хол. Її неповторний дизайн підкреслює розкіш і стиль, створюючи затишну атмосферу та рівномірне приємне освітлення.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 3 |
| Длина | 50 |
| Диаметр кольца | 50 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 110 см |
| Минимальная высота | 15 см |
| Мощность, Вт | 12 |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 14х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MJ 239 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 50 |
- Цена: 8 628,75 ₴





