Світильник із підвісним абажуром-хмаринкою Ø 65 см

- В наличии
- Код: SG22-650
6 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія підвісних світильників із пластиковим абажуром, що імітує форму хмари, стане ідеальним вибором для створення м'якого та затишного освітлення в сучасному інтер’єрі. Завдяки оригінальному дизайну, ці світильники додають легкості та невимушеності простору, створюючи атмосферу гармонії та спокою. У серії представлені два варіанти розмірів: Діаметр 45 см: потужність 36 Вт (18 Вт тепле та 18 Вт холодне світло). Діаметр 65 см: потужність 56 Вт (28 Вт тепле та 28 Вт холодне світло). Світильники оснащені вбудованими світлодіодами, які підтримують три режими освітлення: тепле, нейтральне та холодне світло. Це дозволяє легко адаптувати освітлення до ваших потреб та настрою. Висота світильників легко регулюється, що забезпечує зручність у встановленні на різній висоті. А також дана модель світильника може кріпитись як стельова. Ця серія стане стильним акцентом у вітальні, спальні або дитячій кімнаті, додаючи інтер'єру унікальності та сучасного характеру.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 20 |
| Длина | 65 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Органічний пластик |
| Минимальная высота | 25 см |
| Мощность, Вт | 56 w |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | SG 22 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 65 |
- Цена: 6 795 ₴







