Люстра на 6 білих плафонів у чорному корпусі Ø 60 см

- В наличии
- Код: 088N/6 BK+CH+WT
2 105 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна стельова люстра в чорному металевому корпусі з хромованими акцентами — це вдале поєднання функціональності та стилю. Модель представлена з трьома варіантами скляних плафонів (Ø 13 см): білий матовий, янтарний або графітовий, що дозволяє підібрати світильник під особливості інтер'єру. Доступні різні конфігурації даної серії люстр: на 4 плафони: довжина люстри – 75 см, ширина – 22 см на 6 плафонів: діаметр люстри – 60 см на 8 плафонів: діаметр люстри – 85 см а також варіант на 1 плафон: стельовий – 13×26 см, бра – 20×13 см Усі моделі оснащені цоколем E27, що дозволяє використовувати лампи з різною яскравістю та типом світла. Завдяки чітким геометричним формам корпусу та збалансованій конструкції, люстра створює рівномірне та приємне освітлення. Ідеально підійде для кухні, їдальні, вітальні чи робочого простору, додаючи приміщенню затишку та сучасної естетики.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | Хром |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 40 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серия | 088N BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 2 105 ₴



