Елегантна кришталева люстра на 3 яруси 40+30+20 см

- В наличии
- Код: (T)C 206/3 (400+300+200)
4 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця підвісна кришталева люстра в стильному хромованому корпусі стане чудовим акцентом у сучасному інтер’єрі. Вона має три яруси вигнутих квадратів розміром 40 см, 30 см і 20 см, прикрашених прозорим камінням, яке створює дивовижний ефект переломлення світла. Кожен ярус регулюється по висоті відносно іншого для досягнення ідеального вигляду та рівня освітлення. Люстра оснащена вбудованими LED-елементами з 3-ма режимами – теплим, нейтральним та холодним, дозволяючи змінювати освітлення відповідно до настрою. Потужність – 80 Вт (42 Вт для теплого й холодного режимів), що забезпечує ефективне розсіювання світла через каміння, додаючи інтер’єру елегантності й магічного сяйва. Регульована загальна висота люстри від 50 до 100 см дає можливість легко інтегрувати її в будь-який простір.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 100 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Мощность, Вт | 80 |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Розмір стельової основи | 25х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | (T) C 030 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 40 |
- Цена: 4 295 ₴





