Латунне бра із акриловим розсіювачем 65 см

- В наличии
- Код: W030/600 AB
2 215 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний світильник серії реплік William Soft вирізняється сучасним дизайном, який вдало поєднує елегантність і практичність. Модель представлена у 2-х стильних варіантах кольору корпусу – чорному та латунному, що дозволяє легко адаптувати його до будь-якого інтер'єру. Завдяки металевому корпусу й акриловому розсіювачу, світильник забезпечує приємне, рівномірне освітлення, а форма його неонової частини додає моделі витонченості та унікального шарму. Виріб має компактний відступ від стіни, який становить 6 см, а його параметри – довжина 65 см і ширина 25 см – дозволяють стати стильним акцентом у будь-якому приміщенні. Вбудовані світлодіоди з нейтральною температурою світла створюють м’яке та комфортне освітлення, ідеальне для облаштування вітальні, спальні чи коридору.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Длина | 65 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Акрил |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 20 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | W 030 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 25 |
- Цена: 2 215 ₴







