Латунна люстра на 5 спотів з 3 світловими режимами Ø 60 см

- В наличии
- Код: A68/5 AB
3 915 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна серія стельових люстр із спотами – це поєднання мінімалістичного дизайну, функціональності та практичності. Вона представлена у двох стильних варіантах металевого корпусу: елегантний чорний і розкішна латунь, що дозволяє обрати люстру під ваш інтер’єр. Люстра оснащена 5-ма спотами розміром 11х6 см, які мають регулюючий механізм. Це дає можливість змінювати кут направлення світла, забезпечуючи рівномірне освітлення в кімнаті або акцентуючи світло на певних деталях інтер’єру. Загальні розміри люстри – 60х60 см, висота 25 см, що робить її ідеальною для кімнат середнього та великого розміру. Вбудовані світлодіоди потужністю 18 Вт на три режими освітлення: тепле, нейтральне та холодне світло. Ви можете змінювати температуру світла залежно від настрою чи функцій приміщення – для затишної атмосфери або робочої обстановки. Ця серія люстр стане стильним акцентом у вітальні, спальні, кухні або офісі, додаючи сучасності та забезпечуючи комфортне освітлення для вашого простору.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 25 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность, Вт | 18 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 11х6 см |
| Розмір стельової основи | 12х12 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | A 68/5 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60 |
- Цена: 3 915 ₴








