Бра з поворотним механізмом у чорному корпусі 30х7 см

- Нет в наличии
- Код: W086-310 BK new
2 275 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінне поворотне бра у стильному чорному металевому корпусі стане універсальним рішенням для сучасного інтер’єру. З компактними розмірами (довжина 30 см, ширина 7 см, відступ від стіни 7 см), воно ідеально підходить для освітлення у спальнях, вітальнях, коридорах або робочих зонах. Особливість бра – рухомий механізм, який дозволяє легко змінювати його положення: встановлювати вертикально, горизонтально або під необхідним кутом. Це дає змогу створювати оптимальне освітлення для будь-яких завдань. Бра обладнане вбудованими світлодіодами потужністю 6 Вт із трьома режимами освітлення: теплий, холодний та нейтральний світло. Ви можете вибрати комфортний для себе варіант освітлення залежно від часу доби чи настрою. Елегантний дизайн і функціональність роблять це бра чудовим доповненням до будь-якого сучасного інтер’єру.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 6 w |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 15х5х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | W 086 led |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 7 |
- Цена: 2 275 ₴








