Люстра підвісна кільцева Sferetta

-5%
- В наличии
- Код: BM60/12
8 495 ₴
8 070,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра підвісна кільцева Sferetta. Виконана у дусі мінімалізму з використанням плафонів із білого скла (діаметр 10 см, цоколь G9), розташованих на круглому металевому каркасі зверху та декоративних графітових плафонів внизу (діаметр 8 см). Діаметр кільця-корпусу - 40 см, а загальний діаметр люстри - 60 см. Висота люстри може регулюватися. Мінімальна висота: 20 см, максимальна висота: 160 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 8 070,25 ₴







