Підвісний світильник з імітацією Місяця Ø 20 см

- Нет в наличии
- Код: S008-200
1 595 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Представляємо нову серію підвісних світильників-реплік Moon di Davide Groppi, які стануть стильним акцентом у сучасному інтер’єрі. Їхній дизайн натхненний загадковою красою Місяця: білий плафон, виконаний із пластику, має текстуру, що імітує поверхню супутника Землі. Корпус основи світильника виготовлений із білого металу, що додає виробу стриманої елегантності та доповнюється маленькими золотими деталями. Універсальний стиль дозволяє світильникам гармонійно вписуватись у сучасні, мінімалістичні або скандинавські інтер’єри. Світильники доступні у 7 розмірах діаметра плафона: 20, 25, 30, 40, 50, 60 або 80 см, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для приміщень різного масштабу. Світильники оснащені цоколем Е27, що забезпечує можливість використовувати стандартні лампочки. Висота підвісу регулюється до 220 см, завдяки чому світильник можна налаштувати відповідно до висоти стелі та дизайну кімнати. Ці світильники ідеально підходять для використання у вітальні, спальні, їдальні, кухні або навіть у громадських просторах як одинично, так і поєднуючи різні розміри між собою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 220 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір стельової основи | 9,5х2,5 см |
| Серия | S 008 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 1 595 ₴







