Кільцева овальна кришталева люстра в хромі 80х38 см

-10%
- В наличии
- Код: 33038L-800*380 CH
11 195 ₴
10 075,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця кришталева підвісна люстра в елегантному металевому корпусі кольору хром стане вишуканим доповненням до сучасного інтер’єру. Дизайн представлений металевим хромованим кільцем овальної форми 80х38 см, що прикрашений підвісками із прозорого каміння (висота корпусу з підвісками - 10 см). Люстра оснащена вбудованими світлодіодами з трьома режимами освітлення + нічник – теплим, нейтральним і холодним, що дає змогу змінювати атмосферу приміщення за настроєм. Потужність – 70 Вт, з яких 35 Вт на тепле і холодне світло, а 7 Вт - нічник. При ввімкненому освітленні світло чудово розсіюється через каміння, додаючи інтер’єру нотки розкоші та магії. Загальна висота люстри регулюється оптимально від 20 до 120 см, що дозволяє легко адаптувати її до різних просторів. Модельний ряд представлений варіантами: на одне кільце (Ø 30, 40, 50, 60 та 80 см) на два кільця (60+40 см та 80+60 см) на три кільця (80+60+40 см) видовжена овальна форма (80х38 см) видовжена пряма форма (80х5 см) Ці люстри стануть чудовим вибором для вітальні, їдальні або спальні, виступаючи ефектним акцентом і підкреслюючи стиль як класичного, так і сучасного інтер’єру.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 10 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Наявність пульта д/у | є |
| Мощность, Вт | 70 w |
| Режим нічника | Є |
| Розмір монтажної планки | 23 см |
| Розмір стельової основи | 32х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | 33038 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 38 |
- Цена: 10 075,50 ₴







