Кільцева кришталева люстра в хромі на 3 яруси 80+60+40 см

-10%
- В наличии
- Код: 33038-800+600+400 CH
27 445 ₴
24 700,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця кришталева підвісна люстра в елегантному металевому корпусі кольору хром стане вишуканим доповненням до сучасного інтер’єру. Дизайн представлений трьома ярусами металевих хромованих кілець розміром 80, 60 і 40 см, кожен із яких прикрашений підвісками із прозорого каміння. Кожен ярус можна регулювати по висоті один відносно одного, щоб досягти оптимального вигляду та освітлення. Люстра оснащена вбудованими світлодіодами з трьома режимами освітлення + нічник – теплим, нейтральним і холодним, що дає змогу змінювати атмосферу приміщення за настроєм. Потужність – 180 Вт, з яких 90 Вт на тепле і холодне світло, а 18 Вт - нічник. При ввімкненому освітленні світло чудово розсіюється через каміння, додаючи інтер’єру нотки розкоші та магії. Загальна висота люстри регулюється від 60 до 100 см, що дозволяє легко адаптувати її до різних просторів. Модельний ряд представлений варіантами: на одне кільце (Ø 30, 40, 50, 60 та 80 см) на два кільця (60+40 см та 80+60 см) на три кільця (80+60+40 см) видовжена овальна форма (80х38 см) видовжена пряма форма (80х5 см) Ці люстри стануть чудовим вибором для вітальні, їдальні або спальні, виступаючи ефектним акцентом і підкреслюючи стиль як класичного, так і сучасного інтер’єру.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 80 |
| Диаметр кольца | 80+60+40 см |
| Цвет корпуса | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальная высота | 100 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 60 см |
| Наявність пульта д/у | є |
| Мощность, Вт | 180 Вт |
| Режим нічника | Є |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Розмір стельової основи | 22х5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | 33038 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80 |
- Цена: 24 700,50 ₴








