Чорне бра з поворотним спотом зліва + розʼєм Type-C

- В наличии
- Код: WJ028/2 R BK (правий)
1 695 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Представляємо ще одну надзвичайно актуальну модель бра із спотом на корпусі. Його дизайн складається із видовженої металевої основи (3,5х30 см) та поворотного спота (10,5х2,5 см). Воно має витончений сучасний мінімалістичний і водночас практичний дизайн. Довжина корпусу - 30 см, ширина - 3 см, відступ від стіни - 8 см. Конструкція бра має вбудовані Led-елементи у споті та металевій стіновій основі, що випромінюють нейтральне світло. Потужність бра загальна - 8 Вт (спот - 3 Вт, основа - 5 Вт). Перевагою даної моделі бра є наявність на корпусі двох роздільних вимикачів та розʼєм Type-C (1А), що дозволяє зручно заряджати пристрої. Серія цих бра включає моделі у двох кольорах корпусу (чорний та латунь) та у двох конфігураціях (спот зліва або справа), тому легко адаптується до будь-якого інтер’єру та забезпечує максимальний комфорт у використанні.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Мощность, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 29 см |
| Розмір плафона | 10,5*2,5 см |
| Розмір стельової основи | 3,5х30 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WJ 028/2 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 3 |
- Цена: 1 695 ₴







