Чорний стіновий світильник-бра SANDIY

- В наличии
- Код: WB7/1 BK
1 125 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний світильник у металевому корпусі в кольорах: золотий, чорний або білий. Світильник має приємне тепле світло. Однією з переваг цього світильника є можливість кріплення як світловою частиною вгору або вниз.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Длина | 18 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 5 |
| Розмір монтажної планки | 8,5 см |
| Розмір стельової основи | 8,5х3х5 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Серия | WB 7/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Ширина | 10 |
- Цена: 1 125 ₴









