LED світильник підвісний круглий у чорному корпусі

- В наличии
- Код: 12104 P-500 P BK
4 275 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний LED світильник у металевому корпусі, діамером - 50 см. Ця модель представлена у двох кольорах: білий та чорний. LED світильник має 3 режими освітлення + нічник. Потужність 38 Вт (19 Вт тепле та холодне + 5 Вт нічник). У комплекті пульт дистанційного керування.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 75 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Наявність пульта д/у | є |
| Мощность, Вт | 38 w |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 16х5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | 12104 P-500 P |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 50 |
- Цена: 4 275 ₴






