Підвіс із "мятим" плафоном кольору рожеве золото

-15%
- В наличии
- Код: 0685 Rose Gold
1 535 ₴
1 304,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія підвісних світильників з "мятим" плафоном у 3-х кольорах скла: графіт, рожеве золото, золото.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Розовое золото |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | Розовое золото |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Серия | 0685 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 1 304,75 ₴







