Люстра видовжена у золотому корпусі 120 см

- Нет в наличии
- Код: Y406-1200 GD
12 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Видовжена хвилеподібна LED люстра у золотому корпусі в 2-х розмірах (довжинах корпусу): 100х25х30 см або 120х25х30 см Люстра має 3 режими освітлення – тепле, холодне та нейтральне світло – Ви зможете налаштувати атмосферу у приміщенні залежно від потреби: тепле світло створює затишну та розслаблюючу атмосферу, холодне світло сприяє концентрації, а нейтральне – забезпечує оптимальне освітлення для будь-якої ситуації. Потужність, в залежності від довжини корпусу: 100 см - 112 Вт (57 Вт тепле та холодне світло) 120 см - 140 Вт (70 Вт тепле та холодне світло) Ця LED люстра в елегантному золотому корпусі стане стильним акцентом у сучасному інтер'єрі. Завдяки своїй хвилястій формі, вона створює динамічний і вишуканий вигляд, який привертає увагу. Ця подовжена модель люстри чудово впишеться в різні приміщення, такі як вітальня, спальня або їдальня. Вона стане стильним акцентом, особливо над обідніми столами чи барними стійками, додаючи інтер’єру елегантності та сучасного шарму.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 30 |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность, Вт | 140 Вт |
| Розмір монтажної планки | 32 см |
| Розмір стельової основи | 38х4х6 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | Y 406 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 25 |
- Цена: 12 795 ₴







