Дизайнерська видовжена люстра Circus Ago чорна

- В наличии
- Код: MJ18-L1220 BK
8 645 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерська люстра Circus Ago в корпусі метал чорного кольору. Люстра має можливість змінювати кут нахилу плафонів. Люстра доступна з двома варіантами плафонів : 1 плафон чорного кольору + 2 зеленого 3 чорних плафони
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Мощность, Вт | 21 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | MJ 18 |
| Тип крепежа | Металевий трос |
- Цена: 8 645 ₴





