Світильник Nor de puf Ø 80 см

- В наличии
- Код: AS143-800 WT
11 615 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія підвісних світильників з абажуром з натурального пір’я втілює в собі неперевершений стиль та м’яку естетику. Абажур кожного світильника виконаний у вигляді кільця, оздобленого ніжним та повітряним пір’ям, що надає інтер’єру витонченого шарму. Світильники доступні у двох розмірах: діаметром 50 см із 6 лампочками та 80 см із 8 лампочками. Завдяки поєднанню світлодіодних елементів із нейтральним світлом та ламп з цоколем Е27, ви можете створювати різні сценарії освітлення: вмикати LED елементи й лампочки окремо або разом для максимальної яскравості. Це дозволяє легко адаптувати освітлення до будь-якої ситуації чи настрою. Такий світильник стане стильним доповненням будь-якої кімнати, привносячи легкість і вишуканість, що органічно поєднується з класичним і сучасним дизайном інтер’єру.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Форма | Кольцо |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 20 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 8 |
| Максимальная высота | 100 см |
| Материал корпуса | Пір'я |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | As 143 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 80 |
- Цена: 11 615 ₴






