Підвісна люстра у золотому корпусі Ø 60 см

-15%
- В наличии
- Код: MJ212-600
19 405 ₴
16 494,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна модель підвісної люстри, виконана з металу в золотистому кольорі, створює атмосферу розкоші та стилю у вашому інтер’єрі. Конструкція люстри складається з витончених дугоподібних елементів, що формують об’ємний купол навколо основи з лампами (цоколь Е14). Оригінальні золоті пелюстки розташовані по колу, створюючи ефект гри світла і тіні, яка наповнює кімнату теплим і м’яким сяйвом. Модель представлена у 2-х розмірах: діаметром 50 см (на 5 ламп) та 60 см (на 6 ламп). Завдяки двом варіантам розміру можна підібрати модель, яка найкраще пасуватиме саме вашому інтер’єру. Люстра стане ідеальним вибором для елегантного оформлення вітальні, їдальні або спальні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 115 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 16 494,20 ₴








