Підвісний світильник у формі білої квітки Ø 40 см Е27 + 3 режими

- Нет в наличии
- Код: MJ182-420
5 165 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Представляємо витончений підвісний світильник, виконаний у формі ніжної квітки, що стане елегантним акцентом у вашому інтер’єрі. Корпус світильника виготовлений з білого металу, а пелюстки виконані з органічного пластику, який додає легкості та природності формі. Ця модель поєднує стиль і функціональність завдяки сучасній світлодіодній технології: світильник оснащений вбудованими світлодіодами з трьома світловими режимами, потужністю 3 Вт, що дозволяє змінювати атмосферу в кімнаті відповідно до ваших потреб. Крім того, світильник має цоколь Е27, на який можна встановити додаткову лампу для ще яскравішого освітлення. Світильник доступний у 3-х розмірах з діаметром 35, 40 і 45 см, що дає змогу підібрати оптимальний варіант для будь-якого простору. Завдяки унікальному дизайну та плавним лініям, цей світильник створить чарівний візуальний ефект, даруючи відчуття гармонії й затишку в будь-якому приміщенні.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Органічний пластик |
| Минимальная высота | 35 см |
| Мощность, Вт | 3 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | MJ 182 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 |
- Цена: 5 165 ₴







